DEKORATİF DOĞAL TAŞ

Dekoratif Doğal Taşları partner firmamız olan Stone World Türkiye ile geliştirmekteyiz.

Stone World Türkiye, doğal taş sektöründe uluslararası alanda geniş çaplı ürün yelpazesi sunmaktadır. “Dekoratif Doğal Taş” olarak adlandırdığımız ürünler ise prestij kategorisini oluşturmaktadır.

Bu ürünler özenle tasarlanmış ve birçok aşamadan geçmektedir. Kullandığımız makinalar son teknoloji ile donatılmıştır. Taşın üzerine uygulanan dekorun mukavemetini artırmak için çok özel solüsyonlar geliştirilmiştir. 8 ayı aşkın sürede geliştirilen ve elde edilen bu solüsyon “Dekoratif Doğal Taş” larımızın başarısında önemli yere sahiptir. Ayrıca, çiziklere karşı tüm taşların yüzeyine özel bir lak uygulanmaktadır. Bu katman, ürünü yüzeysel çiziklerden koruyacak kadar kalın, ancak yüzeye dokunduğumuzda taşın doğal etkisini ortadan kaldırmayacak kadar incedir.

Hayal gücünüzü özgür bırakın ve yaratıcılığınızı kısıtlamayın, çünkü biz size hayal ettiklerinizi kısa sürede sağlayabiliriz. Ayrıca kendi kreasyonlarınızı ve tasarımlarınızı oluşturabilir ve rezerve edebilirsiniz. Doğal taş, ahşap ve “Dekoratif Doğal Taş” larımızın birleşimi, sizin ve müşterilerinizin yaratacağı eşsiz atmosfer ile büyülenmenize ve büyülemenize sebep olacaktır.

Yaratmış olduğunuz ürünlerin tadını çıkarın ve kendinizi geliştirmeye devam edin…